מצב של מחלה הוא מצב מורכב עבור כל אחד מאיתנו.

כאשר מדובר בבעיות קרדיולוגיות או בטרשת עורקים, תחושת החולי הפיזי מלווה גם בחששות מפני הבלתי ידוע.

 מרפאת טרשת העורקים, בראשותו של פרופ' מיכאל יונש, נמצאת כאן בדיוק בשבילך: המרפאה שמה אותך, החולה, במרכז ולא את המחלה, ולכן הגישה לטיפול בך היא שונה לגמרי.

אם עדיין לא אובחנת כחולה בטרשת העורקים או במחלה קרדיולוגית אחרת – פרופ' יונש יסייע לך לזהות את התסמינים ולכוון אותך לאורח החיים הנכון והרצוי. זאת על מנת למנוע את החמרת המחלה והדרדרות מצבך. פרופ' יונש התנסה בטיפול באלפי מטופלים וליווה אותם לאורך כל הדרך, החל משלב האבחון ועד להחלמתם המלאה.

 במידה וכבר אובחנת כחולה ועדיין לא טופלת – פרופ' יונש מעניק ייעוץ מקצועי בתור מומחה בקרדיולוגיה וצנתורי לב וכלי דם, בטיפולים הנחוצים (תוך צמצום למינימום של השימוש באמצעים פולשניים) על מנת למנוע את הישנות הבעיה. במרפאה ניתן אף לקבל חוות דעת שנייה מתוך היכרות עם הטכנולוגיות הרפואיות החדישות ביותר.

 במידה וכבר אובחנת ואף טופלת בעבר – גם כאן, ניתן להיעזר במרפאתו של פרופ' יונש בבדיקות המעקב התקופתיות, בהכוונה לאורח החיים הנחוץ, בייעוץ השוטף ובסיוע על מנת לשמור על בריאות טובה ויציבה.

 במידה והינך נזקק לטיפול פולשני – פרופ' יונש בעל הכשרה נרחבת וניסיון מעמיק בצינתורי לב וצינתורי כלי דם ועורקי הרגליים. ניתן לקבל חוות דעת שניה לגבי צינתורי לב וצינתורי כלי דם וכן לתאם צינתור לב או כלי במידת הצורך. פרופ' יונש ישמח לענות על כל השאלות לגבי הצורך היתרונות החסרונות וההליך הצינתור הפולשני.

 במרפאת טרשת העורקים רואים אותך כאדם ולא כ"חולה" ומלווים אותך בכל שלב בדרך לחזרתך לבריאות תקינה.

 לקביעת תור לייעוץ: